imagebam.comimagebam.com


Hvězdný rok 2009, byl plný Kristen Stewart!

28. prosince 2009 v 19:56 | Belass |  Kristen stewart→Bella
Zdroj článku Tady
Pro fanoušky Twilight byl rok 2009 určitě rokem Twilight Saga: New Moon. Samozřejmě, na začátku, bylo ještě slušné množství vzrušení z Twilight, které fanoušci viděli v kině (nebo, buďme upřímní, na internetu), znovu a znovu a DVD byla vyprodána po celé zemi. Přesto více pozornosti dostal New Moon. Zpočátku to byl casting. Začalo to Bronsonem Pelletierem, který říká, že skóroval v roli pro vlkodlaky. Pak tam byla Dakota Fanning, která dostala roli "Jane". Pak vyšlo ven několik fotografií současné smečky a začalo se o tom
mluvit ještě víc. A konečně, oznámení vyšlo a pak už nastal čas.
Zpočátku byli všichni dost skeptičtí ohledně výběru. Máte-li literární postavy, jejichž obraz se stane hluboce zakořeněným ve vaší vlastní hlavě, je těžké najít někoho, kdo je úplně stejný.

Tak jsme se báli, že Jamie Campbell Bower bude příliš mladý na Caiuse nebo Michael Sheen, který byl dost starý. . . atd. To zase vedlo k diskusi o tom, jaké scény budou ve filmu. Zda si fanoušci stěžovali, nebo ne, vzrušení tam bylo. Film byl na cestě. Takže když se na jaře oznámilo, že výroba se zahajuje, začalo to být opravdu zajímavé. Objevovaly se soubory fotografií z různých natáčecích dnů, rozhovory s herci začaly chodit sem a tam, a všichni se chtěli dostat do Itálie a podívat se na natáčení příběhu. Samozřejmě, že se objevily ukldiňující fotografie, kde je žluté porche, červené pláště a objetí mezi Edwardem a Bellou. Krátce poté byl vydán první teaser k filmu. Sledovali jsme ho jednou, dvakrát, třikrát. . . Řekněme, nesčetněkrát a to každý z nás. Doslova proletěl kolem světa. Při stejné příležitosti, kdy byl teaser vydán, na MTV Movie Awards, dostávaly hvězdy ze Stmívání tolik cen, že se tato událost oprávněně jmenuje 2009 Twilight Movie Awards. V tuto chvíli bylo natáčení kompletní. Přestože se "velká trojka" rozptýlila po celé zemi, aby natočily tři různé filmy, je svět pořád sledoval. Denně zde byly informace a fotky buď s Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart nebo Taylorem Lautnerem a jejich filmy (Remember Me, The Runaways a Valentine's Day). V srpnu byl však Vancouver zasypán hvězdami Twilight ještě jednou, začaly pracovat na Twilight Saga: Eclipse. I když byly paparazzi fotky jen jednou za čas, zjistili jsme, že se bude výrazně lišit od New Moon. Atmosféra se neměnila, ani když se New Moon měl dostat do kin. Celý trailer, hromada spotů v televizi, tisk a hromady rozhovorů s herci, a také hromada fotek a New Moon premiéra byla tady. Někteří se na místě utábořili na dva dny, jiní na ni čekali a sledovali ji na MySpace. Nicméně většina Twilight fanoušků sledovala, jak celebrity z New Moon putují po červeném kobereci, jedna po druhé, většina z nich svůj film ani neviděla. Brzy se film dostal do kin, a Twilight fanoušci vytvořili historická čísla, která se objevila na pokladnách. Dokonce i ti, kteří by nikdy nevyslovili slovo Twilight, na něj mysleli při premiéře New Moon (dobře či špatně). O několik týdnů později se všichni začínají těšit na DVD. Téměř po celý rok - až do dnešního dne - byl Twilight Saga: New Moon tématem číslo jedna pro fanoušky Twilight. Bylo to vzrušující, nervy drásající-občas, a zcela ohromující pro ostatní, ale nálada byla spojena s New Moon od začátku do konce. Jak rok přichází ke konci, nikdo si nemůže pomoct, ale pamatujeme si všechnu tu legraci, když jsme na to čekali. S Twilight Saga: Eclipse už za rohem, 2010 to vypadá dost dobře i pro fanoušky Twilight.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Te.R.y ♥ Te.R.y ♥ | Web | 28. prosince 2009 v 22:43 | Reagovat

Tjn to byl...:-)

2 Princezna Princezna | Web | 30. prosince 2009 v 14:22 | Reagovat

Já Kristen fandím. Je dobrá.

3 Hypotéka Hypotéka | Web | 10. května 2012 v 16:38 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama